Školní jídelna

Mateřská škola Sokolovská má vlastní školní jídelnu, která dětem poskytuje plnohodnotnou a vyváženou stravu. Podporujeme zdravou výživu a dodržujeme zásady zdravého životního stylu. Děti mají zajištěný pitný režim v průběhu celého dne. Vždy mají na výběr minimálně ze dvou nápojů – slazený a neslazený nápoj. Školní jídelna nakupuje čerstvé, předem nezpracované suroviny a potraviny. Preferujeme dodavatele z našeho regionu.

Platby a odhlašování stravného

Směrnice o školním stravování

Pokrmy v našem jídelníčku odrážejí sezónnost surovin. Paní kuchařky při přípravě jídel pro děti využívají nových inovačních receptur a pravidelně zařazují i ​​prvky různých kuchyní. Do našich kulinářských aktivit zapojujeme děti i pedagogiku, děti tím získávají nové poznatky a dovednosti. Jednou do měsíce si děti na základě hlasování ve třídě vybírají, které jim paní kuchařky připraví jídlo.

Jídelníček 22.-26.4.2024

Jídelníček 29.4.-3.5.2024